RĖMĖJAI:

Dainora ir Erasmo Soto

A. ir L. Mišeikiai

Rima Auštrienė

Ingrida Dargelienė

Jūratė Lalaitė

Austėja Jonkaitytė

L. ir K. Grodeckai

Danguolė Bladienė

TAVO KARJEROS KELIAS               PRASIDEDA NUO TAVĘS PATIES!!!

 

KASDIEN KVIEČIU PASIKALBĖTI APIE PROFESIJAS.

 

INDIVIDUALŪS POKALBIAI APIE KARJERĄ BIBLIOTEKOJE!!!

 

Ugdymo karjerai koordinatorė Laura

2019-05-22 Pažintis su pasieniečio profesija.

III g klasės mokiniams klasės valandėlė vyko netradiciškai ir netradicinėje aplinkoje. Pažintis su pasieniečio profesija vyko Bardinų pasienio užkardoje, kur vyko atvirų durų diena. Moksleiviams buvo papasakota apie pasieniečių kasdienybę, pristatyti tarnyboje naudojami ginklai ir kitos priemonės. Moksleiviai galėjo rankose palaikyti įvairius šaunamuosius ginklus, užsidėti antrankius, pasimatuoti neperšaunamą liemenę. Moksleivius labai sudomino įrengta pati naujausia pasienio ruožo stebėjimo įranga, kurios pagalba matyti visas Bardinų užkardos stebėjimo ruožas tiek dienos vaizdas, tiek termovaizdas. Linksma ir įdomi šio renginio dalis buvo tarnybinių šunų pasirodymas. Vėliau visi buvome pakviesti pasivaišinti pasienietiška koše ir karšta arbata. 

2019-05-10 Gimnazijoje KTU Statybos ir architektūros fakulteto atstovai.

 Gimnazijoje vyko netradicinė ugdymo karjerai pamoka 8 - 12 klasių mokiniams, kurią vedė Viktoras Jasaitis. Moksleiviams linksmai ir entuziastingai pristatė KTU Statybos ir architektūros fakulteto studijų programas. Supažindino su statybos inžinerija, pastatų inžinerinėmis sistemomis ir architektūra. Pristatė darbo rinkos poreikius. Papasakojo, kur baigus vienas ar kitas studijas, galima dirbti.

 

2019-05-09 Gimnazijoje Tauragės profesinio rengimo centro atstovai.

Vyresnių klasių mokiniams savo studijų programas pristatė Tauragės profesinio rengimo centro atstovai. Jie papasakojo apie įstojimo reikalavimus. Priminė, nuo kada vyksta stojimas ir kaip reikia registruotis LAMA BPO sistemoje. Moksleiviai sužinojo, kokių profesijų galima įgyti šioje ugdymo įstaigoje ir kokius darbus galima dirbti baigus mokslus. Moksleiviai domėjosi apie stipendijas, gyvenimo bendrabučiuose ir sporto užsiėmimų galimybes. Dėstytojai pasakojo apie šios mokyklos tarptautinius mainų projektus ir moksleivių stažuotes kitose šalyse.

2019-04-11 Atvirų durų diena "Profesijos iš arčiau".

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aida ir karjeros ugdymo koordinatorė Laura su I g ir III g klasių mokiniais vyko į Smalininkų technologijų ir verslo mokyklą į atvirų durų dieną "Profesijos iš arčiau". Tik atvykus mus pasitiko linksmi mokyklos mokytojai bei administracija. Taip pat skambūs mūsų gimnazisčių Emos Grodeckaitės ir Eglės Bladytės  balsai, kurie sveikino atvykusiuosius. Nuo 10:00 val. dalyvavome atviroje ugdymo karjerai pamokoje, kur buvo pristatytos studijų galimybės šioje mokykloje. Taip pat buvo pristatyta 2019 metų priėmimo į profesines mokyklas tvarka. Po pirmosios pamokos vyko profesijų pažinimo veiklos "iš arčiau". Čia moksleiviai praktiškai išbandė konditerio, siuvėjo, barmeno, suvirintojo, automobilių mechaniko, vairuotojo ir kitas profesinio mokymo programų galimybes. 

2019-04-09 BAA Training ir "Tapk pilotu" Tavo mokykloje!

Gimnazijos aktų salėje IIg - IVg klasių mokiniams vyko piloto profesijos pristatymas. "Tapk pilotu (-e)" - tai pirmas ir vienintelis aviacijos karjeroje  projektas Lietuvoje.  Šio projekto tikslas - padėti jaunimui įgyti piloto profesiją, suteikiant galimybę gauti finansinį studijų sprendimą. Projekto viešintojai pristatė BAA Training - vieną didžiausių nepriklausomų aviacijos mokymo centrų Europoje. Papasakojo apie visas galimybes šiame mokymų centre: piloto profesijos, stiuardesių (stiuardų), oro uostų dispečerių profesijų įgijimo galimybes.

2019-04-05 Chemijos pamoka/ seminaras Think.

Šiandiena gimnazijoje sulaukėme svečių – Birutės ir Beno. Aktų salėje vyko chemijos pamoka/seminaras „Think“. Tai unikali galimybė mokiniams iš arčiau susipažinti su gamtos mokslais, plėtojamais KTU Cheminės technologijos fakultete. Svečiai taip pat pristatė visas studijų galimybes KTU chemijos technologijos fakultete. Supažindino mokinius su įstojimo reikalavimais, pačiomis studijomis bei karjeros galimybėmis po šių mokslų baigimo.

2019-02-08 Moksleivių pažintis su kario profesija.

Kęstučio bataliono I-oji pėstininkų kuopa vasario 4- 9 dienomis dalyvavo lauko taktinėse pratybose Vilkyškių apgyvendintoje vietovėje. Po pratybų Kęstučio bataliono kariai surengė pratybose naudotos technikos ir ginkluotės parodą moksleiviams ir vietiniams gyventojams, taip pat pavėžino šarvuočiu.

2019-01-17 "Aukštųjų mokyklų mugė 2019". Į parodą vyko III g ir IV g klasių mokiniai su mokytojomis Rasa ir Laura. Tai jau 18-oji mokslo mugė.

 

Jos metu gimnazistai turėjo galimybę pasikalbėti su aukštųjų mokyklų atstovais, studentais, gauti atsakymus apie juos dominančias studijų programas, pasirinkimo galimybes, priėmimo tvarkas. Arenos amfiteatre vyko mugės dalyvių prisistatymai, paskaitos, diskusijos. Buvo pristatytos mokyklų inovacijos, išradimai, pateiktos studentų darbų ekspozicijos. Vienas aukštas buvo skirtas profesinėms mokykloms, kur gimnazistams taip pat  galėjo susipažinti su šių mokymo įstaigų  galimybėmis. Mugėje buvo pristatytos karjeros galimybės ir perspektyvos baigus įvairias profesines bei aukštojo mokslo mokyklas, įgijus įvairias profesijas ar kvalifikacijas. Pateikta papildoma informacija apie planuojamą studijų kokybės gerinimą, teigiamus šiandienos ir rytdienos pokyčius, studijų atitiktį valstybės, visuomenės ir darbo rinkos poreikiams.

 

2018-11-23 Su IIIg. klasės mokiniais stebime tiesioginę transliaciją iš Vilniuje vykstančios baigiamosios NKS 2018 konferencijos.

2018-11-22 Pažintis su kariūno profesija.

 

2018-11-19 NACIONALINĖ KARJEROS SAVAITĖ 2018.

 

11:00-12:30 val. kviečiu visus norinčius stebėti tiesioginę transliaciją iš Vilniuje vyksiančios konferencija NKS 2018.

 

 

 

2018-11-19 Startavo

 

Nacionalinė karjeros savaitė!!!

 

Daugiau informacijos bibliotekoje!

2018-04-19 aštuntokai su auklėtoja Vida ir ugdymo karjerai koordinatore Laura vyko į atvirų durų dieną kūrybines dirbtuves "Būk pirmas pasirinkdamas savo profesiją!" Tauragės profesinio rengimo centre. Praktiškai prisilietė prie šių profesijų darbų: kompiuterinės įrangos derintojo, automobilių elektros įrenginių remontininko, automobilių mechaniko, apdailininko, baldžiaus, pardavėjo, barmeno, kirpėjo, virėjo ir higieninės kosmetikos kosmetiko.

2018-04-11 Ugdymosi diena "MATUOJUOSI PROFESIJAS".

Ig ir IIIg klasių mokiniai vyko į atvirų durų dieną Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje "Pasimatuok profesiją". Čia visą dieną vyko pamokos kitaip. 1. Atvira ugdymo karjerai pamoka šventiškai. 2. LAMA BPO komandos prisistatymas. 3. Profesijų "matavimosi" pasirinkimai. 4. Praktinio mokymo užsiėmimai "MATUOJUOSI PROFESIJAS". 5. Neformali ir sportinė veikla. 6.Konsultacijos ir diskusijos.

2018-03-30 Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos aktų salėje vyko renginys "Kas po to?". Renginio tikslas - iš pirmų lūpų sužinoti apie tai, kas mokinių laukia po mokyklos bei kaip tam tikslingai ir sėkmingai pasiruošti. Renginio metu studijuojantys, dirbantys ir savo verslą pradėję didžiuosiuose Lietuvos miestuose Jurbarko rajono jaunuoliai pasakojo apie kelią į ten, kur yra dabar. Iš šių jaunų  ir veiklių žmonių išgirdome dar visai šviežius įspūdžius ir patirtį. Buvo pristatytos įvairios profesijos, bei papasakota, ko tikėtis pasirinkus vieną ar kitą specialybę. Vyko diskusijos. Buvo galima užduoti klausimus šiems jauniems specialistams: Vytautui Pažereckui apie miksologiją, Domui Tabulevičiui apie inžinerinius mokslus, Giedriui Steponavičiui apie muzikos studijas ir darbą armijoje, Simonai Reičiūnaitei apie dizainą, grafiką ir architektūrą, Kristinai Permanaitei apie biomedicinos studijas ir farmaciją, Indrei Nemuraitei apie IT ir fizikos mokslus, Ingai Būblaitytei apie rinkodarą ir komunikacijos studijas.

 

2018-01-19 Atnaujinome informaciją po parodos apie studijas :)

2017-11-28 IIIg klasės mokiniai netradicinę pamoką turėjo AB "Vilkyškių pieninė".

2017-10-25 Apsijungė biologija (mokytoja M. Gečienė) ir ugdymas karjerai (L. Grodeckienė). Netradicinės pamokos įmonėje "Thermo Fisher Scientific" ir Vilniaus universitete zoologijos muziejuje.

Informacija bibliotekoje

 

APLANKYK ŠIAS NUORODAS IR SUŽINOSI APIE SAVE LABAI DAUG!!!